Pracovní


Vtipné situace z pracovních situací, pracovní vtipy.Přijmou do firmy nového zaměstnance a vezme si ho do parády mistr: - "Tak tady máš mladej koště a půjdeš zamést halu." - "Ale já jsem inženýr?! říká novej." - "Aha..., škrábe se mistr na hlavě, tak já ti to ukážu."

"Co je to výměna názorů?" - "Když přijdeš k šéfovi s vlastním názorem a přineseš si nazpět jeho názor."

Nápis u úředního okénka: Kytky a bonboniéry NEPIJEME!

Dva muži ve vlaku se baví o najímání zaměstnanců. "Já jsem cukrář. Když někoho najmu tak ho nechám, ať sní sladkého kolik chce a po týdnu už mu to tak leze krkem, že si nevezme ani kdyby ho nutili." - "No u mně je to složitější, já jsem bankéř..."

"Pane Bartoloměji, tady čtu v posudku, že vaše slabá stránka je pití alkoholu v pracovní době?" - "Naopak, to je moje silná stránka!"

Pan Korbelář se ohlásí u ředitele: "Pane řediteli, mám dojem, že můj plat neodpovídá mým schopnostem!" - "To jsme také zjistili , ale přeci vás nemůžeme nechat umřít hlady!"

Přijde stavbyvedoucí ráno do práce s kocovinou. Svolá si všechny podřízené dolu před stavbu a povídá: "Vidíte tu mouchu tááámhle na konci lešení?" Všichni kroutí hlavou. "Jde se domů, špatná viditelnost!"


Stránka 4 z 4

Komentáře