O doktorech

Ženská přijde k doktorovi kvůli svý hormonální léčbě. Doktor si hned všimne, že jí ve výstřihu rostou chlupy a ptá se: "Hmm, zdá se, že vám chlupatí hrudník... Kam to až jde?" - "No, až dolů ke koulím. A to je další věc, o který jsem s váma chtěla mluvit…"

Doktor odkládá fonendoskop a povídá pacientovi:
"Tak nevím, pane Hájku, buďto špatně slyším nebo jste už mrtvý."

"Pane doktore, já mám sklerózu!"
"Od kdy?"
"Co od kdy?"

Přijde chlap k doktorovi a říká:
"Pane doktor, já mám jednu kouli dřevěnou a druhou železnou." Pan doktor se ptá: "Máte děti?" - "No jasně, Robokop chodí do osmý a Pinokio do první."

Po lékařském vyšetření:
"Pane Kopecký, máte písek v moči, kameny v žluči…" - "Ještě mi řekněte, že mám cement v pytli, a můžu rovnou stavět!"

Stará paní přijde k doktorovi a říká:
"Pane doktore, mám takový problém s větry, ale musím říci, že mě to až tak moc netrápí. Moje větry totiž nevydávají žádný zápach a nejsou ani slyšet. Abych vám řekla pravdu, za tu dobu, co tu sedím a mluvím s vámi jsem si uprdla asi dvacetkrát a vy o tom ani nevíte, protože moje větry nejsou slyšet a nezapáchají."
"Rozumím", přikyvuje chápavě doktor. "Tady máte recept na jeden lék a přijďte se mi ukázat za týden." Za týden je paní zpátky. "Pane doktore," spustí hned ve dveřích. "Co jste mi to dal? Moje větry jsou sice pořád tiché, ale zato teď strašně smrdí." "Výborně!" na to doktor. "Teď, když jsme vám uvolnili nosní dutiny, můžeme zkusit něco udělat s vaším sluchem."

Sestra: "Doktore ten simulant z dvojky právě zemřel."
Doktor: "no tak to už vážně přehnal."

Medici jdou s primářem do pokoje a pacient si ho honí pod peřinou.
Medici: " ??? "
Primář: " To je přetlak semene, pacient si ho snaží uvolnit, normální problém"
A v druhém pokoji vidí jak chlápkovi sestra kouří.
Medici:" ??? "
Primář: " Stejný problém, jiná pojišťovna"

Přijde paní na umělé oplodňování a ptá se lékaře, od koho by mohla dostat semeno. Výčet byl velmi pestrý, ale jakmile slyšela, že tam mají i od Belmonda, bylo rozhodnuto. "Já bych tak chtěla Belmonda," tetelila se dáma a slastně zavírala oči. Když po injekci usínala, lékař si začal povolovat opasek u svých kalhot a povídá: "Já ti dám Belmonda…"

"Pane doktore, jaké je nejlepší cvičení na hubnutí?" ptá se plnoštíhlá paní svého doktora. "Točit hlavou napravo a nalevo," odpoví lékař. "A kolikrát?" - "Pokaždé, když vám někdo nabídne jídlo…"


Stránka 8 z 9

Komentáře