Dva muži ve vlaku se baví o najímání zaměstnanců. "Já jsem cukrář. Když někoho najmu tak ho nechám, ať sní sladkého kolik chce a po týdnu už mu to tak leze krkem, že si nevezme ani kdyby ho nutili." - "No u mně je to složitější, já jsem bankéř..."

"Pane Bartoloměji, tady čtu v posudku, že vaše slabá stránka je pití alkoholu v pracovní době?" - "Naopak, to je moje silná stránka!"

Pan Korbelář se ohlásí u ředitele: "Pane řediteli, mám dojem, že můj plat neodpovídá mým schopnostem!" - "To jsme také zjistili , ale přeci vás nemůžeme nechat umřít hlady!"

Šéf říká blondýnce: "Váš nástupní plat je 8000 Kč. Časem můžete mít plat 12000 Kč." Blondýnka: "Tak já tedy přijdu raději časem."

Přijde stavbyvedoucí ráno do práce s kocovinou. Svolá si všechny podřízené dolu před stavbu a povídá: "Vidíte tu mouchu tááámhle na konci lešení?" Všichni kroutí hlavou. "Jde se domů, špatná viditelnost!"

Proč mají blondýnky dolíček na bradě a placaté čelo? Škrábe se na bradě - "Nevím." Plácne se do čela - "Už to mám!"

Co se zeptá blondýna, když ji lékař řekne, že je těhotná? Pane doktore, a jste si jistý, že to dítě je moje?

Víte proč blondýnka ve sprše chodí sem a tam? Protože na šamponu je napsáno WASH a GO.

Víte, proč jsou blondýnky tak zmatené na dámských záchodech? Protože si musí samy stahovat kalhoty.

Blondýnka stojí před zrcadlem a ptá se ho: "Zrcadlo, zrcadlo, pověz mi, kdo je na světě nejkrásnější." Zrcadlo: "Uhni, nevidím!"


Stránka 238 z 239